Objednávky modelů ČSD 475.1

Uveřejnili jsme objednávkový list na šlechtičny, který naleznete v kapitole projekty pod záložkou ČSD 475.1 . Výběr je možný z 6 edic (vyjma stroje 475.185 - edice 0504, u kterého se již množství 5 kusů měnit nebude). Stanovená množství modelů ve zbývajících edicích budou upravena v závislosti na poptávce, proto u nich uvedená množství berte jako orientační.

UPOZORNĚNÍ: byl změněn kontaktní email pro objednávky. Původní email, na který jste nám posílali vaše objednávky v minulosti (micromodelart@centrum.cz) byl nahrazen emailem objednavky@micromodelart.cz. Pokud chcete něco objasnit nebo se na něco zeptat a model zatím neobjednat, vyplňte formulář na konci našich stránek v kapitole "kontaktní informace", nebo nám napište na email: info@micromodelart.cz

Pokud už jste nám objednávku poslali na původní adresu, vaši objednávku také zpracujeme. Na každou objednávku od nás obdržíte potvrzení, že je model pro vás rezervován. Protože v současné době řešíme technické problémy s emailovou korespondencí, poprosíme vás o strpení s vyřízením vaší objednávky. Pokud od nás na již poslané objednávky neobdržíte potvrzení do 20. 3. 2023, kontaktujte nás prosím na původní adresu micromodelart@centrum.cz znovu. Vše vyřešíme k vaší spokojenosti.